top of page

Najczęściej zadawane pytania

Kto pyta, nie błądzi

Czy nurt poznawczo-behawioralny jest dla mnie?

Podczas pierwszego spotkania, po zebraniu wstępnych informacji o Twoich trudnościach będę w stanie odpowiedzieć Ci, czy terapia w nurcie poznawczo-behawioralnym może być dobrym wyborem. Jeśli nie, przekieruję Cię do innego specjalisty. 

Jak mam się przygotować na pierwszą sesję?

Jeśli podjąłeś/aś decyzję o zapisie na psychoterapię to jesteś gotowy/a na pierwszą sesję :)! Nie potrzeba żadnych dodatkowych przygotowań. Pierwsze spotkanie to czas na poznanie się i wstępne opowiedzenie o tym, co Cię do mnie sprowadza. Nie martw się - w razie trudności zadam Ci pytania pomocnicze.

W jaki sposób mogę zapłacić za sesję?

Płatność odbywa się online. Po wybraniu terminu w kalendarzu wizyt, system przekieruje Cię na stronę z płatnościami.

Jakie są zasady odwoływania wizyt?

Każdą sesję można bezpłatnie odwołać do 24h przed jej rozpoczęciem. W razie późniejszego odwołania klient ponosi koszt sesji.

Jak często odbywają się spotkania psychoterapeutyczne?

Pracuję w modelu, w którym spotykamy się raz w tygodniu, zwykle o stałej porze. Po kilku latach pracy i przetestowaniu spotkań o różnej częstotliwości uważam, że jest to najbardziej efektywna forma. 

Jak długo trwa terapia?

Niestety nie ma jednej poprawnej odpowiedzi. Długość psychoterapii zależy od celu, nad którym pracujemy. Inny jest czas pracy nad objawami lękowymi, które wystąpiły pierwszy raz w życiu, a inny nad problemami w relacjach, które powtarzają się. O tym, ile może trwać terapia przy zgłaszanych przez Ciebie trudnościach porozmawiamy po wstępnych spotkaniach diagnostycznych :).

FAQ: FAQ
bottom of page